Ekran Kartlı Sanal Sunucu (GPU Sanal Sunucu)

En iyi sanallaştrma çözümleri ile, tam donanımlı, full performans ve Uygun Fiyatlı Ekran Kartlı Sunucu Paketleri.

Ekran Kartlı Sanal Sunucu Fiyatlarımza KDV Dahildir.

Türkiye Lokasyon Ekran Kartlı Sanal Sunucular

AMD-VG0

300,00 TL

Satın Al

İşlemci

  AMD Ryzen 5 5600G  

Ram

  4 GB DDR4  

Ekran Kartı

  Nvidia Grid  

Disk

  60 GB NVME SSD  

Trafik

  1 Gbp/s - 1 Adet IPv4  

AMD-VG1

400,00 TL

Satın Al

İşlemci

  AMD Ryzen 5 5600G  

Ram

  6 GB DDR4  

Ekran Kartı

  Nvidia Grid  

Disk

  80 GB NVME SSD  

Trafik

  1 Gbp/s - 1 Adet IPv4  

AMD-VG2

500,00 TL

Satın Al

İşlemci

  AMD Ryzen 5 5600G  

Ram

  8 GB DDR4  

Ekran Kartı

  Nvidia Grid  

Disk

  100 GB NVME SSD  

Trafik

  1 Gbp/s - 1 Adet IPv4  

AMD-VG3

650,00 TL

Satın Al

İşlemci

  AMD Ryzen 5 5600G  

Ram

  10 GB DDR4  

Ekran Kartı

  Nvidia Grid  

Disk

  120 GB NVME SSD  

Trafik

  1 Gbp/s - 1 Adet IPv4  

AMD-VG4

850,00 TL

Satın Al

İşlemci

  AMD Ryzen 5 5600G  

Ram

  16 GB DDR4  

Ekran Kartı

  Nvidia Grid  

Disk

  140 GB NVME SSD  

Trafik

  1 Gbp/s - 1 Adet IPv4  

Ortak Özellikler

Bütün paketlerimizde bulunan ortak özelliklerimizi keşfetmeye hazır olun!

Gülü Anti DDoS

Gücümüzü kendi yazılımımızı kullandığımız ve geliştirmesini yaptığımız TeknoDDoS cihazlarımızdan alıyoruz! Mikrotik ve türevi çağ gerisi yazılım ve cihazlar değil, tamamen modern ve özgün.

Detayl Bilgi

Üstün Performans

Sizlere sunduğumuz bir çok ürünümüz tamamen yeni nesil donanımlardan oluşmaktadır. V2 - V3 - V4 işlemcili DDR4 yeni nesil RAM ve NVMe M2 diskler ile kesintisiz performans ve yüksek hız!

Detaylı Bilgi

Teknik Destek

Takıldığınız noktada tecrübeli ve donanmlı ekibimiz yanınızda! Bütün paketlerimizde standart teknik destek hizmeti ücretsizdir. Ekibimiz her daim hazır şekilde sizlere çözüm sunmakta.

Detaylı Bilgi

Hat Kapasitesi

Gebze/TeknoDC Marmara Teknokent Tübitak üzerinde konumlanmış kendi kabinlerimizde 40 Gbp/s port üzerinden 10 Gbp/s uplinkimiz ile kesintisiz network ayrıcalığı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Sanal Sunucu Paketleri ve Özellikleri

VDS Sunucu Nedir?


VDS Nedir? Sorumuzun cevabını basitçe anlatmak gerekirse, VDS sunucu, fiziksel sunucuların yazılımsal olarak sanallaştırılmasıyla oluşturulmuş, içerisine farklı işletim sistemleri kurularak kullanılabilen yapılardır. Bu yapılar, bilgilerinizin yedeklenmesinde, oyun platformunuzun online ortama taşınmasında, web sitenizin yayınlanmasında ve host edilmesinde, ön muhasebe yazılımlarınızı çalıştırmada, SQL ve MYSQL işlemlerinizi gerçekleştirmede kullanılabilir. Bu yapıları küçük ve büyük çaplı sanal bilgisiayarlar gibi düşünebilirsiniz.


Kimler Almalı? Büyük ve küçük çaplı ön muhasebe yazılımı kullanan şirketler, kendi bilgisayarı üzerinde yaptığı işlemlerin kesintiye uğramasını istemeyenler, oyun sunucusu kurmak ve açmak isteyenler, database işlemleri yapanlar, ufak çaplı yedek tutmak isteyen kişi, kişiler, kurum, kurulular almalılar.

DDoS Saldırıları Artık Sorun Değil


Sizer de DDoS Saldırılarından sıkıldınız mı? Yüksek Anti-DDoS korumamz ile tüm uygulamalarınız korumamız altında! Oyunlarınıza özel Anti-DDoS hizmeti ve gelen attack türüne göre açık kapatma ayrıcalığı hizmetinizde. Eğer sizler de bizlerdeki gibi bir DDoS Korumasına sahip olmak isterseniz, cihazımızı resmi sitemizden satın alabilirsiniz. Detaylı Bilgi


Kendi yazılım ve donanımımız olan TeknoDDoS Firewall cihazımız 7/24 monitoring edilmekte ve gelen zararlı paketler A.I teknolojisi ile filtre edilerek ayırt edilmekte. Gaming DDoS Koruması, kurumsal özel DDoS koruması. Bu ayrıcalıklar sadece TeknoDC'de.

Tecrübeli Destek Personeli


Teknik Destek Nedir? Teknik Destek hizmeti, aldığınız hizmet ile alakalı yaşadığınız donanımsal tüm sorunlar ve bazı yazılımsal sorunlarda sizlere yardımcı olan ekip personelinin verdiği hizmete denir. Bu işlemlerin çoğu cretsiz olup ücrete tabii olan işlemler de mevcuttur. Ekibimiz sizleri bu tarz durumlar ile alakalı srekli olarak bilgilendirmektedir.


Ekibimiz, bu sektörde tecrübeli ve etkili kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin yardıma ihtiyaç duyduğu her an destek vermeye hazır şekilde bekliyorlar. Ekibimiz takıldığınız bir çok sorunda sizlere sorun değil çözüm odaklı yaklaşacaklardır. Teknik destek ve Satış destek personelimiz ihtiyaçlarınıza göre hareket etmekteler ve kullanımlarınızı dikkatle incelemekteler.

Sık Sorulan Sorular

Hizmetim Ne Zaman Teslim Edilir?

Aldığınız hizmet türü ve paketine göre kurulum ve teslimatlarımız 1-3 saat ve 24-48 saat arasında değişiklik göstermektedir. VDS Sanal sunucu kurulumları otomasyon sistemi sayesinde ödeme sonrası anında teslim edilmektedir.

Himetlerinizde DDoS Koruması Bulunuyor mu?

Hizmetlerimizin hepsinde standart Anti-DDoS koruması bulunmaktadır. Talep edildiği takdirde gelişmiş Anti-DDoS koruması paketine geçiş sağlanabilir. Standart olarak nitelenen Anti-DDoS korumamız da bir çok platformda etkili olmaktadır.

Anti-DDoS Korumanız Nasıl Sağlanıyor?

Anti-DDoS Koruması tamamen kendi geliştirdiğimiz TeknoDDoS Firewall sistemi ile sağlanmaktadır. Dilerseniz iletişime geçerek sizler de bizlerinki gibi bir firewall sistemine sahip olabilirsiniz.