SSD Sanal Sunucular (VDS/VPS)

En iyi sanallaştırma çözümleri ile, tam donanımlı, full performans VDS/VPS paketleri.

Sanal Sunucu Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Türkiye Lokasyon (VDS/VPS)

Tanışma Paketi

Özel Fiyat | 100,00 TL

Satın Al

İşlemci

  2 Core E5 - 2699v3  

Ram

  4 GB DDR4 RAM  

Disk

  40 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRISZ   

Lokasyon

  Türkiye  

Tanışma Paketi - 2

Özel Fiyat | 300,00 TL

Satın Al

İşlemci

  6 Core E5 - 2699v3  

Ram

  12 GB DDR4 RAM  

Disk

  100 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRISZ   

Lokasyon

  Türkiye  

TR VDS - 1

91,00 TL

Satın Al

İşlemci

  1 Core E5 - 2699v3  

Ram

  2 GB DDR4 RAM  

Disk

  40 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

TR VDS - 2

170,00 TL

Satın Al

İşlemci

  2 Core E5 - 2699v3  

Ram

  4 GB DDR4 RAM  

Disk

  50 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

TR VDS - 3

306,00 TL

Satın Al

İşlemci

  4 Core E5 - 2699v3  

Ram

  8 GB DDR4 RAM  

Disk

  80 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

TR VDS - 4

568,00 TL

Satın Al

İşlemci

  6 Core E5 - 2699v3  

Ram

  16 GB DDR4 RAM  

Disk

  180 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

TR VDS - 5

1137,00 TL

Satın Al

İşlemci

  8 Core E5 - 2699v3  

Ram

  32 GB DDR4 RAM  

Disk

  240 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

TR VDS - 6

2274,00 TL

Satın Al

İşlemci

  12 Core E5 - 2699v3  

Ram

  64 GB DDR4 RAM  

Disk

  480 GB NVME SSD  

Trafik

  SINIRSIZ  

Lokasyon

  TÜRKİYE  

Ortak Özellikler

Bütün paketlerimizde bulunan ortak özelliklerimizi keşfetmeye hazır olun!

Güçlü Anti DDoS

Gücümüzü kendi yazılımımızı kullandığımız ve geliştirmesini yaptığımız TeknoDDoS cihazlarımızdan alıyoruz! Mikrotik ve türevi çağ gerisi yazılım ve cihazlar değil, tamamen modern ve özgün.

Detaylı Bilgi

Üstün Performans

Sizlere sunduğumuz bir çok ürünümüz tamamen yeni nesil donanımlardan oluşmaktadır. V2 - V3 - V4 işlemcili DDR4 yeni nesil RAM ve NVMe M2 diskler ile kesintisiz performans ve yüksek hız!

Detaylı Bilgi

Teknik Destek

Takıldığınız noktada tecrübeli ve donanımlı ekibimiz yanınızda! Bütün paketlerimizde standart teknik destek hizmeti ücretsizdir. Ekibimiz her daim hazır şekilde sizlere çözüm sunmakta.

Detaylı Bilgi

Hat Kapasitesi

Gebze/TeknoDC Marmara Teknokent Tübitak üzerinde konumlanmış kendi kabinlerimizde 40 Gbp/s port üzerinden 10 Gbp/s uplinkimiz ile kesintisiz network ayrıcalığı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Sanal Sunucu Paketleri ve Özellikleri

VDS Sunucu Nedir?


VDS Nedir? Sorumuzun cevabını basitçe anlatmak gerekirse, VDS sunucu, fiziksel sunucuların yazılımsal olarak sanallaştırılmasıyla oluşturulmuş, içerisine farklı işletim sistemleri kurularak kullanılabilen yapılardır. Bu yapılar, bilgilerinizin yedeklenmesinde, oyun platformunuzun online ortama taşınmasında, web sitenizin yayınlanmasında ve host edilmesinde, ön muhasebe yazılımlarınızı çalıştırmada, SQL ve MYSQL işlemlerinizi gerçekleştirmede kullanılabilir. Bu yapıları küçük ve büyük çaplı sanal bilgisiayarlar gibi düşünebilirsiniz.


Kimler Almalı? Büyük ve küçük çaplı ön muhasebe yazılımı kullanan şirketler, kendi bilgisayarı üzerinde yaptığı işlemlerin kesintiye uğramasını istemeyenler, oyun sunucusu kurmak ve açmak isteyenler, database işlemleri yapanlar, ufak çaplı yedek tutmak isteyen kişi, kişiler, kurum, kuruluşlar almalılar.

DDoS Saldırıları Artık Sorun Değil


Sizer de DDoS Saldırılarından sıkıldınız mı? Yüksek Anti-DDoS korumamız ile tüm uygulamalarınız korumamız altında! Oyunlarınıza özel Anti-DDoS hizmeti ve gelen attack türüne göre açık kapatma ayrıcalığı hizmetinizde. Eğer sizler de bizlerdeki gibi bir DDoS Korumasına sahip olmak isterseniz, cihazımızı resmi sitemizden satın alabilirsiniz. Detaylı Bilgi


Kendi yazılım ve donanımımız olan TeknoDDoS Firewall cihazımız 7/24 monitoring edilmekte ve gelen zararlı paketler A.I teknolojisi ile filtre edilerek ayırt edilmekte. Gaming DDoS Koruması, kurumsal özel DDoS koruması. Bu ayrıcalıklar sadece TeknoDC'de.

Tecrübeli Destek Personeli


Teknik Destek Nedir? Teknik Destek hizmeti, aldığınız hizmet ile alakalı yaşadığınız donanımsal tüm sorunlar ve bazı yazılımsal sorunlarda sizlere yardımcı olan ekip personelinin verdiği hizmete denir. Bu işlemlerin çoğu ücretsiz olup ücrete tabii olan işlemler de mevcuttur. Ekibimiz sizleri bu tarz durumlar ile alakalı sürekli olarak bilgilendirmektedir.


Ekibimiz, bu sektörde tecrübeli ve etkili kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin yardıma ihtiyaç duyduğu her an destek vermeye hazır şekilde bekliyorlar. Ekibimiz takıldığınız bir çok sorunda sizlere sorun değil çözüm odaklı yaklaşacaklardır. Teknik destek ve Satış destek personelimiz ihtiyaçlarınıza göre hareket etmekteler ve kullanımlarınızı dikkatle incelemekteler.

Sık Sorulan Sorular

Hizmetim Ne Zaman Teslim Edilir?

Aldığınız hizmet türü ve paketine göre kurulum ve teslimatlarımız 1-3 saat ve 24-48 saat arasında değişiklik göstermektedir. VDS Sanal sunucu kurulumları otomasyon sistemi sayesinde ödeme sonrası anında teslim edilmektedir.

Himetlerinizde DDoS Koruması Bulunuyor mu?

Hizmetlerimizin hepsinde standart Anti-DDoS koruması bulunmaktadır. Talep edildiği takdirde gelişmiş Anti-DDoS koruması paketine geçiş sağlanabilir. Standart olarak nitelenen Anti-DDoS korumamız da bir çok platformda etkili olmaktadır.

Anti-DDoS Korumanız Nasıl Sağlanıyor?

Anti-DDoS Koruması tamamen kendi geliştirdiğimiz TeknoDDoS Firewall sistemi ile sağlanmaktadır. Dilerseniz iletişime geçerek sizler de bizlerinki gibi bir firewall sistemine sahip olabilirsiniz.